Wspaniały Pies

Slide
Zapisz się na szkolenie
Zapisz się!

Zapraszamy na szkolenia i terapię w Warszawie lub on-line!

 Już na pierwszej pierwszej konsultacji dowiesz się, na czym polega efektywna praca z psem i dostaniesz odpowiednie narzędzia. We Wspaniałym Psie kierujemy się wiedzą tylko podpartą naukowymi dowodami. Nie spotkasz się tu z żadnym zaklinaniem psa, czy odpowiedziami typu “bo tak”.

 

 

Jeżeli czujesz zmęczenie mieszanką sprzecznych informacji krążących w Internecie czy  pojawiających się w książkach na temat psów, to takie zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Borykasz się z tymi problemami?

Nadpobudliwość

Ciągnięcie na smyczy

Lęk separacyjny

Zjadanie śmieci

Trudne emocje

Przywołanie

Rozwiązywanie problemów

Zachowanie psa jest dla Ciebie utrapieniem? Chcesz, by pies po prostu poczuł się lepiej, nie czuł lęku i nie był nadmiernie pobudzony? 

 

Wykorzystując najnowszą wiedzę na temat behawioryzmu i etologii psów możemy zmienić to, jak czuje i zachowuje się pies, i to bez przemocy! 

Nauka nowych zachowań

Chcesz nauczyć psa chodzić blisko na spacerze? A może reagować na przewołanie oraz na inne przydatne sygnały, takie jak „na miejsce”, „zostań” czy „zostaw”? Sztuczki sprawiają Wam wiele radości i chcesz poszerzyć Wasz repertuar?


Lepsze zrozumienie psa i jego języka

Co oznacza, kiedy pies się oblizuje albo ziewa? Jak psy się komunikują? Czy mój pies jest zestresowany? Chcesz lepiej poznać język psów i lepiej rozumieć swojego podopiecznego? Psy cały czas mówią, tylko robią to w inny sposób, niż my. Obecna wiedza pozwala na zrozumienie o wiele większej liczby sygnałów, niż warczenie czy merdanie ogona.

Nie daj sobie w mówić, że przemoc to konieczność!

Nawet jeżeli odłożymy etykę na bok, szkolenie bez awersji jest po prostu skuteczniejsze, niż te z użyciem kar. Zgodnie z zasadami warunkowania, żadna nieprzyjemność nie pozostanie bez skutków ubocznych, do tego karanie psa to tylko zaleczanie objawów – nie zadajemy sobie pytania, CO TAK NAPRAWDĘ wywołuje dane zachowanie (stres organizmu, lęk, ból, niezrozumienie). To my jesteśmy nauczycielami naszych psów i to po naszej stronie leży pokazanie im, jak funkcjonować w naszym świecie. „Nie wolno” to nie zachowanie!

Opinie klientów:

Odkryj na nowo swojego Wspaniałego Psa

Zobacz, jak szkolenie może zmienić nie tylko zachowanie Twojego psa, ale też jak pozytywnie wpłynie na Waszą relację.
CZAS NA ZMIANĘ!