Wspaniały Pies

Slide

Opieka nad psem, kotem lub innym zwierzakiem

 Wyjeżdżasz? Musisz dłużej zostać w pracy? A może zwyczajnie nie masz siły na wyjście z psem po intensywnym dniu? We wszystkich sytuacjach możesz skorzystać z naszej usługi opieki nad zwierzakiem. Oferujemy petsitting w domu zwierzaka, spacery oraz zabranie podopiecznego do weterynarza lub innego specjalisty, kiedy Ty nie możesz. 

Co oferujemy

Spacery

Opieka godzinowa

Opieka dobowa

Spacery

Oferujemy spacery 30 i 60 minutowe. Forma spaceru zależy od zaleceń opiekuna – spokojny, aktywny, z treningiem lub bez. Wyprowadzamy też psy wycofane i reaktywne, nawet te wykazujące zachowania agresywne do ludzi, jeżeli spotkanie zapoznawcze przebiegnie pomyślnie. 

Opieka godzinowa

Opieka godzinowa polega na towarzyszeniu zwierzakowi w jego domu. Opieka może obejmować drobny trening, karmienie, a także podanie leków. Opieka godzinowa może być łączona ze spacerami.

Opieka dobowa

Wyjeżdżasz? Zamiast oddawać psa do hotelu, możesz skorzystać z naszej oferty opieki dobowej w domu zwierzaka. Opieka dobowa obejmuje to samo co opieka godzinowa plus 3 spacery w przypadku psów. Możemy też zabrać psa do weterynarza czy np. na zajęcia fitnessowe. 

Najczęstsze pytania

Spotkania odbędą się on-line na platformie Click Meeting.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 1.08.2023 o godzinie 19:00. Drugie spotkanie zaplanowane jest tydzień po pierwszym webinarze, czyli 8.08.2023 o godzinie 19:00.

Sam wykład będzie trwał ok 1,5 godziny i odpowiadanie na pytania ok 30 min. 

Spacer 30 min – 25 zł, spacer 60 min – 50 zł, godzinna opieka – 20 zł, opieka dobowa z opcją wyjścia z domu – 190 zł, opieka dobowa bez możliwości zostawiania zwierzaka samemu – 240 zł, opieka nad zwierzakami niewychodzącymi – 150 zł, spotkanie zapoznawcze – 50 zł.

Webinary są sprzedawane jedynie w pakiecie, jako że stanowią wspólnie cały program. 

Wykłady będą prowadzone tak, by były zrozumiałe dla wszystkich 🙂

Tak 🙂 Ale jeżeli obawiasz się, że Twój zwierzak wymaga bardzo specyficznej dla gatunku opieki, zapytaj!

Poznaj Wspaniałą Opiekunkę

Gdzie działamy?

W przypadku opieki dobowej i godzinnej od 4 godzin w górę działamy na terenie całej Warszawy i w okolicach. Spacery i krótszą opiekę oferujemy w dzielnicach: Wawer, Gocław, Praga Południe i Północ, Solec, Powiśle, Mokotów Górny i Śródmieście.