Witaj na stronie wspaniały pies!
Wspólnie z nami odkryj tajniki psiego szkolenia.
 Łatwo i przyjemnie. 

Filmy i artykuły

Na stronie znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów edukacyjnych dotyczących psiego szkolenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na czym polega pozytywne szkolenie, jak nauczyć psa różnych komend i sztuczek oraz jak poradzić sobie z problemami, zajrzyj na nasz kanał i bloga. Najnowsze:

Abc klikera

Co to jest kliker? Po co się go używa? Jak nauczyć psa jego znaczenia? To pytania często zadawane przez osoby, które dopiero zaczęły (…)  

Leżeć

Co to jest kliker? Po co się go używa? Jak nauczyć psa jego znaczenia? To pytania często zadawane przez osoby, które dopiero  (…)  

Czy wiesz że?

Psa można oduczyć zachowań poprzez nagrody

Np. nagradzając zachowania przeciwstawne do tych niechcianych. Tym sposobem nie tylko unikamy niezadowolenia psa, ale też sprawiamy, by CHICAŁ on być grzeczny. Karając psa sprawiamy, że ze strachu powstrzymuje się on przed pewnymi czynnościami, które jednak wciąż chodzą mu po głowie.

Nie ma znaczenia, w jakim wieku zaczynasz szkolenie

„Starego psa nie nauczysz nowych sztuczek” mówi stare i kompletnie błędne przysłowie. W naszej filmowej bibliotece możesz znaleźć szkolenie 13-letniej Kleo, która bez problemu radzi sobie z zaawansowanymi zadaniami stawianymi przez szkolenie konceptowe.

Szkolenie zjawiskowych sztuczek wcale nie jest takie trudne

Praktycznie wszystkie „trudne” sztuczki to proste do nauczenia czynności, które są razem ze sobą połączone.

Nie musisz robić wyrzeczeń, by nauczyć psa luźnej smyczy

Ezra biega w zaprzęgu, a mimo to potrafi chodzić przy nodze i to całkiem spore dystanse, w dużych rozproszeniach. Jest to tak naprawdę sztuczka jak każda inna i tak należy to zadanie traktować.

Masz pytania? Chcesz się spotkać?

Zadzwoń na +48 796 780 253
lub
napisz na kontakt@wspanialypies.pl

WSPANIAŁY PIES 2017 Ⓒ Barbara Sikorska. Kopiowanie dozwolone, pod warunkiem wyraźnego oznaczenia źródła.