tel. 796 780 253     e-mail: kontakt@wspanialypies.pl

Warsztaty Wspaniały Pies w Mieście

lipiec 1, 2019

Wspaniały Pies i FISIA OFISIAL zapraszają na cykl spotkań o życiu z psem w dużym mieście.

Na warsztatach dowiesz się jak miasto wygląda z psiej perspektywy; jak odczytywać komunikaty swojego podopiecznego i jak pomóc mu gdy się stresuje; jak przestrzegać psiego savoir vivru w miejscach publicznych; jak sprawić, by pies był szczęśliwy w nawet najmniejszej kawalerce i nie nudził się pod twoją nieobecność; jakie zabawki i zabawy wzmocnią twoją więź z psem i wpłyną korzystnie na jego rozwój oraz które potrafią zaszkodzić; a także czym jest szkolenie metodami pozytywnymi i terapia behawioralna oraz jakie są wyzwania w adopcji psa.
Uczestnicy warsztatów otrzymają także pakiet materiałów do zajęć i zniżkę na indywidualną konsultację behawiorystyczną swojego psa.

Zajęcia dedykowane są zarówno dla osób posiadających już psy, jak i przyszłych właścicieli. Ilość miejsc ograniczona: spotkania odbywać się będą w 5-osobowej grupie, trwają w sumie 8 h.
Terminy: 20 i 21 lipca, 2 spotkania po 4 h (12:00-16:00)
lub
27 i 28 lipca, 2 spotkania po 4 h (12:00-16:00)
Koszt: 320 zł
Zapisy: kontakt@wspanialypies.pl

Na zajęcia można, ale nie trzeba przyjść z własnym psem. Twój podopieczny jest mile widziany, jeżeli tyko czuje się dobrze w miejscach publicznych wśród nowych osób i innych psów. Pamiętaj, że jest to cykl warsztatów dla właścicieli, nie trening dla psów.

Warsztaty organizowane są przez doświadczoną psią trenerkę i behawiorystkę, Barbarę Sikorską ze szkoły Wspaniały Pies. Spotkania współorganizuje kundelka Fisia, instagramowa psia influencerka: www.instagram.com/fisia_ofisial; odpowiedzialna za miejskie wyprawy i doradztwo w zakresie psich gadżetów i zabawek.

No Responses

    Leave a Reply

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *